fbpx

Lazer İnkontinans Uygulamaları

Son yıllarda laser teknolojisisnin jinekolojik alanda da kullanılmaya başlamasıyla, bir çok soruna ameliyatsız çözüm sağlayabilmesi açısından yüz güldürücü sonuçlar alınmaya başlanıldı.

Kozmetik Jinekoloji Yöntemleri

Kozmetik jinekolojik cerrahi, özellikle normal doğum sonrası vajen ve etraf dokularda sarkmalar olan veya menopozda idrar kaçırma veya büyük tuvalete çıkamama şikayetleri olan kadınların genital bölgesini normal hale getirmek amacıyla uygulanıyor.

Kadın Hastalıkları ve Kadın Sağlığı

Vajinoplasti, Rahim Ağzı Yaralar, PRP, Labioplasti, Dolgu, Cilt Beyazlatma, Puboplasti, Vulvodini, Hudoplasti, İdrar Kaçırma Vb.

Jinekolojik Lazer Uygulamaları

Son yıllarda lazerin vagende de kullanılmaya başlaması ile vaginanın lazerle sıkılaştırılması, gençleştirilmesi ve yenilenmesi ‘vaginal rejuvenasyon’ olarak tanımlanmaktadır.

İleri Laparoskopik Ameliyat

Laparoskopi, halk arasında kapalı ameliyat ya da kansız ameliyat olarak anılan, karnınıza büyük bir kesi yapılmadan ameliyat yapılmasının bir yoludur.

Genital Estetik Ameliyatları

Genital bölge estetiği laser ve cerrahi tedavi yöntemleri kullanılarak uygulanabilir. Yara iyileşmesinin hızlı olması nedeniyle diğer estetik operasyonlarla beraber uygulanabilir.